Bankkart Genç Baydöner Kampanyası

Bankkart Genç Baydöner Kampanyası kapsamında tek iskender ve içecek 17,99 TL! Kampanya ile ilgili olarak detayları merak edenler aşağıda!

Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar Bankkart Genç müşterileri için geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için Baydöner uygulamasını Google Play ya da AppStore üzerinden indirerek, üye olup sonra ise; bankadan gelen aktivasyon kodunun uygulamaya girilmesi gerekmektedir.

Bankadan aktivasyon kodunu alabilmek için ise; BAYDONER yazıp, boşluk bırakarak TCKN yazıp, 4757‘ye SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu kod sadece Bankkart Genç müşterilerine gönderilmektedir. Alınan bu aktivasyon kodunu Baydöner uygulaması üzerinde bulunan aktive et butonuna tıklayarak girmeniz gerekir bu şekilde aktivasyon işleminiz gerçekleşmiş olur.

Aktivasyon işleminizin gerçekleşmesini takiben uygulamanın cüzdan bölümüne 17,99 TL’lik kupon yüklenecektir. Bir müşteri tek seferde sadece bir adet menü sipariş verebilmektedir. Sipariş verirken; Ziraat Bankkart Genç Kampanyasından yararlanmak istediğini görevli personele iletilmesi gerekir.

Kasada indirimin gerçekleşmesi adına BankKart Genç kart kartını göstermenizi görevliler isteyebilir. Bu kartı göstererek indirimden faydalanabilirsiniz. Ödeme işleminin ise Bankkart Genç Kredi Kartı ya da Bankkart özelliği ile yapılması gerekir.

Kampanya Baydöner’in her şubesinde maalesef ki geçerli değildir. Bankkart Genç Baydöner Kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere ve kampanyanın geçerli olduğu şube bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Bankkart Genç’in kampanya sayfasına yönlendirme yapılmaktadır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir