BayDöner Sinema Kampanyası

BayDöner Sinema Kampanyası kapsamında BayDöner’den bir yiyecek ve içecek siparişi veren herkes Cinemaximum, Prestige, Cinemall, Agora ve Site sinemalarından indirimli sinema bileti satın alabilecektir. Kampanya ile ilgili olarak detaylar aşağıdadır;

BayDöner restoranlarından satın alınan sinema bileti ücretleri Cinemaximum için 11,95 TL, Cinemall için 12,99 TL’dir. Agora, Prestige ve Site sinema salonları 9,95 TL olmaktadır. Bazı restoranlarda bu fiyatlardan daha düşük sinema bileti satın alınabilir ancak aralarda çok fark yoktur. Alınan sinema bileti davetiyesi üzerinde sinema biletinin son kullanım tarihi yer almaktadır.

Cinemall ve Sinema salonlarında 3D seçeneği bilet fiyatına dahildir ancak 3D gözlük ücreti alınacaktır. Bu sinema salonları hariç diğer sinemalarda 3D gösterimler dahil değildir. Yalnızca 2D filmler kampanyaya dahildir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İlgili link üzerinden BayDöner’in sitesine yönlendirme yapılacaktır.)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir