Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Çekiliş Sonucu 2020

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Çekiliş Sonucu 20 Mayıs 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık yapılan çekiliş ile belirlenmiştir. Çekilişin resmi sonucu ise 26 Mayıs 2020 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. İlgili tarihte sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Kazanan Asil Talihliler

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Kazanan Yedek Talihliler

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Asil talihliler 10 Haziran 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 25 Haziran 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca belgeleri FAX yolu ile ya da şahsen başvuru yaparak da teslim edebilirsiniz.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Kazanılan hak nakde çevrilemez.

Bayer Türk Kimya Sanayi ve U2 Tanıtım Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere BEPANTHOL sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir