Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Çekilişi

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Çekilişi kapsamında tam 30 aile 1 yıllık Bepanthol Baby 100 gr Original Pişik Önleyici Merhem kazanacaktır. Peki nasıl mı? İşte çekilişe nasıl katılabileceğinize dair bilgiler ve detaylar yazımızda…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

11 Mayıs 2020 tarihine kadar bepanthol.com.tr sitesindeki Bayer Türk Kimya Sanayi’ye ait markalar ile ilgili hizmet ve tanıtımları izleyip ardından da katılım formunu isim, soy isim, adres, telefon bilgileri ile dolduran kişilere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş kapsamında daha fazla çekiliş hakkı kazanılmamaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

30 kişiye 1 yıllık Bepanthol Baby 100 gram Original Pişik Önleyici merhem ödülü verilecektir.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 20 Mayıs 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 26 Mayıs 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem Çekilişi kapsamında detaylar nelerdir?

Asil talihliler 10 Haziran 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 25 Haziran 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca belgeleri FAX yolu ile ya da şahsen başvuru yaparak da teslim edebilirsiniz.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Kazanılan hak nakde çevrilemez.

Bayer Türk Kimya Sanayi ve U2 Tanıtım Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere BEPANTHOL sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir