istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Bepanthol Pişik Önleyici Merhem Çekiliş Kampanyası

Bepanthol Pişik Önleyici Merhem Çekiliş Kampanyası kapsamında 26 Ağustos ile 26 Ekim 2019 tarihleri arasında bepanhtol.com.tr üzerinde yer alan katılım formunu isim, soy isim, adres, telefon bilgileri ile dolduranlara 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/bepanthol-pisik-onleyici-merhem-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

20 şanslı talihli 1 yıllık (12 adet) Bepanthol Baby 100 gram Pişik Önleyici Merhem kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 9 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu 15 Ekim 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Bepanthol Pişik Önleyici Merhem Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Asil talihliler 30 Ekim 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 14 Kasım 2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr adresine mail göndermesi gerekir. Talihli dilerse U2 Tanıtım’a belgeleri ile şahsen de başvuru yapabilir. Belirtilen tarihlerin geçmesi halinde talihliler ödül alamaz.
  • Bir kişi birden fazla ödül alamaz.
  • Bu çekilişe Bayer Türk Kimya, U2 Tanıtım çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • KDV ve ÖTV hariç diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere ait olmaktadır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer tüm detaylı bilgilere firmalar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir