Beylikdüzü Migros AVM Mercedes Çekiliş Kampanyası

Beylikdüzü Migros AVM Mercedes Çekiliş Kampanyası kapsamında 16 Şubat 2020 tarihine kadar İstanbul’da bulunan Beylikdüzü Migros AVM içindeki mağazalardan aynı gün içinde yapılacak 100 TL ve katları tutarında alışverişe istinaden; kampanya standına giderek fiş / fatura ibraz ederek Beylikdüzü Migros AVM Kart sahibi kişiler çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, adres, telefon numarası, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. Yapılacak her 100 TL’lik alışverişe 1 adet çekiliş hakkı verilmektedir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/beylikduzu-migros-avm-mercedes-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model Mercedes Benz A 200 AMG otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 20 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 25 Şubat 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Beylikdüzü Migros AVM Mercedes Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Asil talihliler 11 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 26 Mart 2020 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazandıkları fiş / fatura, bilgisayar çıktısı ile info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri veya Umut Çekiliş firmasına belgeler ile şahsen başvuru yapmaları gereklidir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.
  • Beylikdüzü Migros AVM içinde bulunan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, AVM’nin güvenlik, temizlik ve teknik personeli, her türlü tüzel kişiler ve şahıs şirketleri ile her türlü şirketler, Ece Türkiye ve Umut Çekiliş çalışanları çekilişe katılamaz. Ayrıca 18 yaşından küçük kişiler de çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödülü teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Beylikdüzü Migros AVM’nin resmi WEB Sitesi üzerinden ya da AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir