istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Beylikdüzü Migros AVM Mercedes Çekiliş Sonucu

Beylikdüzü Migros AVM Mercedes Çekiliş Sonucu 20 Şubat tarihinde yapılan çekiliş ile belirlenmiş olup çekiliş sonuçları ise 25 Şubat 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde yayınlanmaktadır. İşte çekiliş sonucu ve detayları…

Mercedes A200 Kazanan Asil Talihli
Şefkiye Dalıboğlu / Kupon No: 067924

Mercedes A200 Kazanan Yedek Talihli

Ahmet Karasakal / Kupon No: 123484

Beylikdüzü Migros AVM Mercedes Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır.

Asil talihliler 11 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 26 Mart 2020 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazandıkları fiş / fatura, bilgisayar çıktısı ile info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri veya Umut Çekiliş firmasına belgeler ile şahsen başvuru yapmaları gereklidir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.

Beylikdüzü Migros AVM içinde bulunan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, AVM’nin güvenlik, temizlik ve teknik personeli, her türlü tüzel kişiler ve şahıs şirketleri ile her türlü şirketler, Ece Türkiye ve Umut Çekiliş çalışanları çekilişe katılamaz. Ayrıca 18 yaşından küçük kişiler de çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödülü teslim edilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Beylikdüzü Migros AVM’nin resmi WEB Sitesi üzerinden ya da AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir