istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Bizim Toptan Fiat Ducato Çekiliş Kampanyası

Bizim Toptan Fiat Ducato Çekiliş Kampanyası 7 Mart ile 24 Nisan 2019 tarihleri arasını kapsar. bizimtoptan.com.tr internet sitesinden ve Bizim Toptan Mağazaları üzerinden tek seferde 300 TL ve katları şeklinde alışveriş yapanlar fatura bilgileri üzerinden çekilişe katılım sağlayabilirler. Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 131.260 TL tutarında Fiat Yeni Ducato Van Maxi,

17 kişi 8483,02 TL tutarında iPhone X 64 GB

170 kişi 500 TL tutarında Bizim Toptan’da geçerli Hediye Çeki

olmak üzere toplamda 188 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 6 Mayıs 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu 8 Mayıs 2019 tarihinde Mili Gazetede ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Çekiliş her mağazada geçerli mi? 

Hayır, her mağaza çekilişe katılmamaktadır. İzmir / Bayraklı – 2, İstanbul / Topkapı – 2, Gaziantep / Şehitkamil, Ankara / Gimat-2, Konya / Karatay-2, İstanbul / Küçükyalı -2, Adana / Yüreğir-2 ve Bizim Toptan Platinum mağazaları dahil değildir.

Bizim Toptan Fiat Ducato Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar?

Çekiliş sonucunda kazanan asil ve yedek talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır. 23 Mayıs 2019 tarihinin mesai sonuna kadar başvuru yapmayan asil talihlilere ve 7 Haziran 2019 tarihinin mesai sonuna kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiyeleri teslim edilmez. Bu nedenle talihlilerin ilgili tarihlere dikkat etmesi önemlidir.

İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. O nedenle aldığınız faturaları saklamanız önemlidir. Çekilişe 18 yaşından küçük kişiler katılamaz. Çekilişe katılıp, kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan hizmetin KDV ve ÖTV vergileri dışındaki yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır. Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Bizim Toptan’ın resmi WEB sitesi üzerinden ya da mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir