Blistex Huawei P30 Çekiliş Kampanyası

Blistex Huawei P30 Çekiliş Kampanyası kapsamında 10 Mart 2020 tarihine kadar yurt genelindeki tüm satış noktalarından Kozmoklinik ve Medikal Ürünler A.Ş’ye ait üzerinde kampanya duyurusu etiketi bulunan Blistex markalı ürünlerden herhangi birini satın alıp; ürün ambalajı içinde bulunan şifreyi internet sitesindeki ilgili alana giren kişiler her ürün içinden çıkan şifre için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/blistex-huawei-p30-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Huawei P30 128GB PRO akıllı telefon,

5 talihli Samsung Galaxy Tablet (Tab A 10.1″ 2019 SM T510)

10 talihli JBL Go2 Blueetooth Hoparlör kazanacaktır.

Toplamda 16 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 17 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 20 Mart 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Blistex Huawei P30 Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde okunabilir şifreli ürün ambalajı, fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. Okunabilir şekilde ambalajın saklanması katılımcı kişilerin sorumluluğunda olmaktadır.
  • Asil talihliler 4 Nisan 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 19 Nisan 2020 tarihine kadar kimlik fotopisi ile 0212 324 71 10 numaralı telefon üzerinden Akro Tanıtım Organizasyona başvuru yapmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan kişiler ikramiye alamaz.
  • Kozmoklinik Kozmetik ve Medikal Ürünler, Akro Tanıtım Organizasyon çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere blistexkazandiriyor.com ve Akro Tanıtım Organizasyon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir