istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

BluTV üyelik ücreti ne kadar? BluTV nedir, ne işe yarar?

BluTV üyelik ücreti ne kadar demeden önce BluTV’nin ne olduğu hakkında kısaca bilgilendirme yapmak isteriz. BluTV istediğiniz her an, yüzlerce farklı dizi, film ve canlı yayını reklam görmeden izlemenizi sağlayan bir dijital televizyondur. BluTV, Doğan Holding çatısı altında kurulmuş Türk şirketidir.

Son zamanlarda BluTV sadece kendi platformunda yayınlanması üzere yaptırdığı yapımlar ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Son olarak yıllardır yayınlanmamış olmasına rağmen fenomen olarak adlandırılan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi bu platformun çatısı altında yayınlanmasına karar verilmiştir. Bu karar ile de diziyi seven binlerce kişi BluTV’nin aylık ücretlerini araştırmaya başlamıştır…

Gelelim BluTV için ücret bilgilerine…

Aylık tüm vergiler dahil kredi ve banka kartı ile yapılacak üyeliklerde ücret 19.90 TL‘dir.

Apple uygulama içi ödeme ile ise 24.99 TL olmaktadır.

Yurt dışı üyeliği ise aylık 5.90 Euro’dur.

Öğrencilere özel indirim var mı?

Olmaz mı! BluTV öğrencilere %25 indirim sağlıyor. Bu da aylık yaklaşık olarak 15 TL‘ye denk gelmektedir. Bu şekilde üyelik yapabilmek için “edu” uzantılı mail adresiniz ile kayıt olmanız gereklidir. Doğrulama maili üzerinden kaydı tamamlayarak; izleme keyfine başlayabilirsiniz.

Zaman içerisinde fiyatlarda değişiklik yaşanabilir, o nedenle konu ile ilgili olarak detaylara mutlaka BluTV üzerinden ulaşmanızı öneririz. Yukarıda yer alan fiyat bilgilendirmeleri 19/05/2019 tarihli olmaktadır.

BluTV üyelik ücreti ne kadar? BluTV nedir, ne işe yarar? başlıklı yazımızı okudunuz. Platform ve diğer bilgilere yani aklınıza takılan ne sorusu var ise BluTV destek birimi ile iletişime geçebilirsiniz. Buraya tıklayarak da BluTV’nin anasayfasına yönlendirilebilirsiniz.

Ayrıca sitemizi keşfetmeye anasayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir