Bonus Flaş Popeyes Kampanyası

Bonus Flaş Popeyes Kampanyası kapsamında 1 ile 31 Ekim 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Popeyes restoranlarından yapılacak 25 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL bonus kazanabilirsiniz. İşte kampanya ile ilgili diğer detaylar…

Kampanyaya kimler katılabilir?

Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi kartları dahil olmaktadır. Bu kartlara sahip müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Kampanyaya katılabilmek için; BonusFlaş  uygulaması üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gereklidir. Ardından Bonus üyesi Popeyes restoranlarından 25 TL ve üzeri alışveriş yapmanız halinde bonus kazanabileceksiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle kampanyaya BonusFlaş uygulamasından katılım sağlamanız gereklidir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

10 TL bonus ne zaman kartıma yüklenir?

Kazanılan 10 TL’lik bonus 8 ile 18 Kasım 2019 tarihleri arasında bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. 18 Kasım’dan sonra geri alınacaktır. Yani en geç 18 Kasım’a kadar bonusun kullanılması gerekir.

Bonus Flaş Popeyes Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Kampanya paket servislerde geçerli olmamaktadır.
  • BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilir.
  • İptal ve iade gibi işlemlerde bonus yüklemesi yapılmaz.
  • Kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez.
  • Daha detaylı bilgilere Popeyes ve BonusFlaş sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir