istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

BonusFlaş ile QR Kod ile Ödemeye 10 TL Bonus – Burger King, Popeyes – Sbarro ve Devamı

BonusFlaş ile QR Kod ile Ödemeye 10 TL Bonus kapsamında 18 Nisan ile 2 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi ve BonusFlaş QR ile ödeme yapılabilen Burger King, Popeyes, Usta Dönerci, Popeyes restoranlarında yapılacak olan BonusFlaş uygulaması kullanılarak QR ile ödeme işleminde geçerlidir. Paket servislerde kampanya geçerli değildir. İşte kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar…

 Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılabilmek için ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulaması üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklamak gerekmektedir. Katılım sağladıktan sonra yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilecektir. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanıp 10 TL bonus kazanabilir ve kazanılan bonus 10 ile 20 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilir.

BonusFlaş QR Kod ile Ödeme Nasıl Yapabilirim? 

  • QR kod ile ödeme yapacağınızı restoran görevlisine iletip, kartınızı belirtin.
  • POS ekranındaki QR’ı BonusFlaş ile okutun.
  • BonusFlaş uygulaması üzerinden onay vererek ödemeyi tamamlayın.

Kampanyaya hangi kartlar dahildir? 

Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç kartları dahildir. Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartları ile kampanyaya katılım için 0,99 TL ile ücretlendirilir.

Bonus nasıl kazanabilirim? 

Bonus üyesi Burger King, Sbarro, Popeyes, Arby’s ve Usta Dönerci restoranlarından yapılacak olan tek seferde 35 TL ve üzeri QR ile yapılan ilk alışverişte bonus kazanabilirsiniz. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Bonus kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir