BP Yeni Yıl Çekilişi

BP Yeni Yıl Çekilişi kapsamında PS4 Pro, Galaxy Tablet, Apple TV ya da diğer ödüllerden birisini kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte o detaylar… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/bp-yeni-yil-cekilis-sonucu/ linkindedir.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

1 Ocak 2021 tarihine kadar yurt genelinde bulunan BP Petrolleri firmasına ait 63 adet akaryakıt istasyonu marketleri üzerinden tütün ve tütün ürünleri haricinde tek seferde 15 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; Qumpara uygulamasına girerek, BP Kampanya adını seçin, ardından alışveriş fişi ya da faturasının fotoğrafını yükleyip, sistem tarafından yapılacak olan kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli Playstation 4 PS4 Slim 1TB- Türkçe Menü,
2 talihli Samsung Galaxy Tab SM-T510 32GB 10.1” Tablet,
2 talihli Apple TV (4th Generation) 32GB – MR912TZ/A,
3 talihli Monopoly & Tabu & Jenga oyun seti,
4 talihli Philips Daily Collection HD7461/20 Filtre Kahve Makinesi,
5 talihli JBL Go 2 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör,
10 talihli 150,00 TL değerinde Migros Money Pro kart ,
10 talihli 150,00 TL değerinde Nezih Hediye Kodu kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 14 Ocak 2021 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 18 Ocak 2021 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

BP Yeni Yıl Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekilişe ilişkin diğer detaylı bilgilere Qumpara uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir