Burger King Big Royale Kampanyası

Burger King Big Royale Kampanyası kapsamında 31 Ağustos 2019 tarihine kadar; kampanyanın geçerli olduğu yerlerde 2 kişilik menü kişi başına yalnızca 17,45 TL’dir. Kampanyanın içeriği ve nerelerde geçerli olduğu konuları hakkında tüm detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyanın içeriği nedir? 

Burger King Big Royale kapsamında Big King, Chicken Royale, 2 orta boy patates ve 1 litre içecek yer almaktadır. İçecek olan 1 litre Coca Cola, 1 litre Coca Cola Light, 1 litre Coca Cola Şekersiz, 1 litre Fanta, 1 Litre Sprite, 1 litre Fuse Tea seçimlerini yapabilirsiniz. Menünün ücreti kişi başına 17,45 TL olmak üzere toplamda 34,90 TL’dir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?

31 Ağustos 2019 tarihine kadar Glovo mobil uygulamasında, Burger King Facebook Messenger, Ara Gelsin sipariş hattı, tiklagelsin.com, Yemek Sepeti ve Fiyuu mobil uygulaması üzerinden verilen Burger King paket servis siparişleri kapsamında geçerli olmaktadır.

Burger King Big Royale Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Bu kampanya farklı promosyon ve indirimler ile birleştirilemez. Görselerde yer alan ürünler reklam amaçlı olmaktadır ve restoranlara göre farklılık gösterebilir. Burger King markasının haklarına sahip olan TAB Gıda kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgilere firmalar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer Yiyecek / İçecek Kampanyaları için https://okampanya.com/diger-kampanyalar/yiyecek-icecek-kampanyalar/linkini kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, promosyonlar, çekiliş kampanyaları, girişimciliğe dair içerikler, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden www.okampanya.com linkinden başlamak isteyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir