Burger King Deneyimi nedir?

Ülkemizde en çok tercih edilen fast-food markalarından biri olan Burger King’in restoranlarından hangimiz alışveriş yapmadık ki. Şimdi yaptığınız alışveriş ve deneyiminizi paylaşabileceğiniz bir sayfa var. İşte Burger King Deneyimi ile ilgili tüm detaylar yazımızda…

Burger King Deneyimi nedir?

Burger King Deneyimi kısaca yaptığınız alışverişi, deneyimi Burger King markası ile paylaşabileceğiniz bir platform olmaktadır. Burger King restoranlarından yaptığınız alışverişlerin fişini çöpe atmayın. Fiş üzerinde yer alan kodu; burgerkingdeneyimi.com sitesindeki ilgili alana girerek; “Başla” butonuna basınız. Ardından karşınıza yaptığınız alışveriş ile ilgili anket gelecektir. Anketi tanımladığınızda fişinizdeki boş alana yazmanız için size bir kampanya kodu verilecektir.

Fişin ön tarafında bulunan boşluğa kodunuzu yazdıktan sonra….

Burgerkingdeneyimi.com sitesi üzerinden doğrulama kodunu alıp, fişin ön kısmında bulunan boşluğa yazarak kodunuzu ve fişinizi restorana gittiğinizde yanınızda getirerek; herhangi bir menü almanız durumunda menünüzü ücretsiz olarak “KİNG” seçim yapabilirsiniz.

Burger King Deneyimi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Alınan fiş tek seferlik kullanım için olmaktadır.
  • Farklı kampanya / promosyon / indirimler ile birleştirilemez.
  • Doğrulama kodu aldığınız andan itibaren 15 gün içinde Burger King restoranlarında kullanım yapabilirsiniz. Yani kod ömrü 15 gün olmaktadır.
  • Edirne Kapıkule, Mobil Burger King, Hava limanı restoranlarında ve paket servis hizmetinde kampanya geçerli olmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında bulunan içeceklere ayran, portakal suyu, çilekli limonata, milkshake, limonata ve ice tea içecekleri dahil olmamaktadır. Diğer içecekler kampanyaya dahil edilmiştir.
  • Kampanya görselinde bulunan içerik örnek olmaktadır ve restoranlardaki ürünler farklılık gösterebilmektedir.
  • Alınan küçük boy menülerde king seçim farkı Büyük Boy olarak verilir.
  • Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere ise Burger King restoranlarında bulunan görevlilerden destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir