Burger King Ekonomikings Kampanyası

Burger King Ekonomikings Kampanyası “eşsiz lezzetler ve görülmemiş fiyatlar” sloganı ile Burger King restoranlarında! Kampanya ile ilgili olarak menü detayları aşağıdadır…

Kampanya kapsamında üç adet menü çeşidi bulunuyor. İlk menü içinde 2 adet TavukBurger, orta boy patates ve orta boy içecek bulunmaktadır. Fiyatı 12,75 TL’dir.

İkinci menü içerisinde bir adet TavukBurger, bir adet KöfteBurger bulunuyor. Orta boy patates ve orta boy içecek de menü içindedir. Fiyatı 14,75 TL.

Kampanya içerisinde bulunan son menü içinde iki adet King Chicken bulunmaktadır. Orta boy ve içecek de menü kapsamındadır. Fiyatı 15,75 TL’dir.

Kampanya 31 Ocak 2019 tarihine kadar kampanya görsellerinin yer aldığı BurgerKing restoranlarında geçerlidir. Havalimanı, paket servis ve mobil restoranlarında geçerli değildir. Fiyatlar restoranlara göre değişiklik gösterebilir. Ayran, portakal suyu, milkshake, limonata, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır.

Kampanya diğer indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Burger King markasının hak sahibi olan TAB Gıda kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda değişiklik yapabilir.  Kampanya kapsamında geçerli olan restoranlara ve daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İlgili link üzerinde Burger King’in sitesine yönlendirme yapılacaktır.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir