istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Burger King Kral Burger Kampanyası

Burger King Kral Burger Kampanyası 31 Ekim 2019 tarihine kadar; kampanya görsellerinin sergilendiği Burger King restoranlarında geçerli olmaktadır. Kampanya kapsamında yeni ekmeği, yeni eti ve yeni tadı ile Kral Burger karşınızda. Kampanya için diğer detaylar yazımızda…

Kral Burger fiyatı nedir?

Kral Burger fiyatı 17,95 TL’dir. Kampanyaya orta boy içecek ve orta boy patates dahil olmaktadır. Menü içeceklerine patates dahil değildir. Portakal suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır.

Kampanya kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya görsellerinin yer aldığı Burger King şubelerinde geçerlidir. Havaalanı, mobil restoran ve paket serviste farklı fiyat ile satışı yapılmaktadır. Burger King kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanya kapsamında bulunan diğer detaylara Burger King restoranlarında bulunan görevlilerden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir