Burger King Survivor Menü Kampanyası

Burger King Survivor Menü Kampanyası 31 Mayıs 2019 tarihine kadar eve siparişlerde geçerlidir. Menü içerisinde 1 adet double köfteburger, 1 adet double king chicken olmak üzere 2 hamburger, 1 Litre içecek, King Boy Patates ve 8’li soğan halkası bulunmaktadır. 2 kişilik olan bu menü kişi başına 15,95 TL olmak üzere toplamda 31,90 TL’dir. Kampanyanın geçerli olduğu sipariş hatları ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Burger King Survivor Menü Kampanyası Ara Gelsin sipariş hattı, tiklagelsin.com, YemekSepeti, BurgerKing Facebook Messenger Hattı, Tıkla gelsin mobil uygulaması, Fiyuu ve Glovo uygulamaları üzerinden yapılacak eve siparişlerde geçerlidir. Kampanyaya dahil olan 1 litrelik içeceklere kola, kola light, şekersiz kola, portakal aromalı gazoz, gazoz, buzlu çay dahildir.

Kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. BurgerKing firmasının marka sahibi olan TAB Gıda kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İlgili link üzerinden Burger King sitesinde yer alan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir