istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Bursa Payitaht Çarşı Fiat Egea Çekiliş Kampanyası

Bursa Payitaht Çarşı Fiat Egea Çekiliş Kampanyası kapsamında 5 Ağustos ile 5 Ekim 2019 arasında yapacağınız 100 TL ve katları tutarında alışverişler kapsamında çekilişe hak kazanabilirsiniz.  Çekiliş sonucu açıklandı, https://okampanya.com/bursa-payitaht-carsi-fiat-egea-cekilis-sonucu/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Bursa Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi içerisinde yer alan BTSO sözleşmesi imzalamış olan üye iş yerlerinden; kampanya tarihleri arasında 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi içerisinde Atatürk cad. Cumhuriyet cad. Gökdere Bulvarı, Cemal Nadir cad. üzerinde bulunan kampanya standlarına gelerek fiş ya da fatura ibraz eden müşteriler çekilişe katılım numarası, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin yer aldığı POS çıktısı verilerek; kampanyaya katılımı gerçekleştirilecektir. (Her 100 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir.)

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli Fiat Egea otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 10 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 15 Ekim 2019 tarihinde Bursa Olay Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Bursa Payitaht Çarşı Fiat Egea Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir?

Asil talihliler 30 Ekim 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 15 Kasım 2019 tarihine kadar kimlik, fiş/fatura POS çıktısı ve iletişim bilgileri ile birlikte info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Bir diğer seçenek ise asil ve yedek talihlilerin belirtilen tarihlerine göre Umut Çekilişe şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve POS çıktısı için ibraz zorunlu olmaktadır. O nedenle bu belgelerin saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

BTSO çalışanları, Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesinde yer alan mağaza sahipleri ve çalışanları, kampanya bölgesi içerisinde taşeron hizmet veren firma sahipleri ve çalışanları, Outwork Alternatif medya Ajans ve Umut çekiliş çalışanları, 18 yaşından küçükler ve tüzel kişiler kampanyaya katılamaz. Katılmış olsalar ve ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.

KDV ve ÖTV haricinde yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır. Daha detaylı bilgilere Bursa Payitaht Çarşı’nın resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir