istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Çağdaş Market Antalya Belek Çekiliş Kampanyası

Çağdaş Market Antalya Belek Çekiliş Kampanyası kapsamında 2 Mart 2020 tarihine kadar Ankara ve Eskişehir illerinde bulunan 118 Çağdaş Market üzerinden Çağdaş Kart kullanarak tek seferde 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapan kişiler; Çağdaş Kartlarını tüm Çağdaş Market’lerde bulunan müşteri bilgisayarlarından okuttuklarında taraflarına Çağdaş Kart Numarası, çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, doğum tarihi, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/cagdas-market-antalya-belek-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

250 talihli çift kişilik Antalya Belek Papillon Hotel Zeugma tatili kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 9 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 11 Mart 2020 tarihinde Cumhuriyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Çağdaş Market Antalya Belek Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • 26 Mart 2020 tarihine kadar asil talihlilerin, 10 Nisan 2020 tarihine kadar ise yedek talihlilerin başvuru yapması gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül alamaz.
  • Yeni Çağdaş İhtiyaç ve Gıda çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere cagdasmarketler.com üzerinden ya da 0312 397 69 97 numaralı kampanya danışma hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir