Çağdaş Market Beş Yüz Bin TL Hediye Çeki Çekilişi

Çağdaş Market Beş Yüz Bin TL Hediye Çeki Çekilişi kampanyası kapsamında 50 bin TL’ye kadar hediye çeki kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda… Şimdiden bol şans.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

29 Ekim 2020 tarihine kadar Ankara ve Eskişehir ilinde bulunan toplam 123 Çağdaş Market Mağazasından Çağdaş Kart kullanarak tek seferde 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Çağdaş Kart sahipleri, kartlarını tüm Çağdaş Market mağazalarında yer alan müşteri bilgisayarlarından (Kioks’lardan) okuttuklarında kendilerine üzerinde Çağdaş Kart numarası, Çekilişe Katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon numarası ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. Bu arada her 75 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 50.000TL değerinde,
2 talihli 25.000TL değerinde,
10 talihli 10.000TL değerinde,
20 talihli5.000TL değerinde,
50 talihli 2.000TL değerinde,
100 talihli 1.000TL değerinde Çağdaş Hediye Kart verilecektir.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 5 Ekim 2020 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 9 Ekim 2020 tarihinde Cumhuriyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Çağdaş Market Beş Yüz Bin TL Hediye Çeki Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır.

Yeni Çağdaş İhtiyaç ve Gıda Maddeleri İnş. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamayacak; katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyelerini alamayacaklardır.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Asil talihliler 24 Kasım 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 9 Aralık 2020 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.

Kampanya ile ilgili diğer detaylı bilgilere Çağdaş Market sitesinden ya da Çağdaş Market Danışma Hattından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir