Calve Yeni Yıl Çekilişi

Calve Yeni Yıl Çekilişi kapsamında Apple Macbook, Apple iPhone 11 Pro akıllı telefon, Xiaomi Mi Roborock ya da diğer ödüllerden birisini siz kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Calve Yeni Yıl Çekilişi kapsamında 23 Aralık 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan tüm Migros, 5M Migros, MigrosJET ve Sanal Market üzerinden Unilever Sanayi firmasına ait Calve markalı ürünlerden (Calve Salsa Dip Sos 12x300g, Calve Tatlı Acı Dip Sos 12x300g, Calve Fıstık Ezmesi 12x350g, Calve Parçacıklı Fıstık Ezmesi 12x350g, ürünleri dahil değildir.) birlikte ya da ayrı ayrı tek seferde 20 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money kart özellikli kart sahipleri çekilişe katılabilir. Her 20 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 15 Ocak 2021 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecek olup, çekilişin resmi sonucu ise 20 Ocak 2021 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizde yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 Kişiye Apple MacBook Pro Touch Bar MVVJ2TU/A Core i7 2.6GHz -16GB Ram – 512GB SSD ,
10 Kişiye Apple iPhone 11 Pro 64 GB Cep Telefonu,
6 Kişiye Xiaomi Mi Roborock Vacuum S5 Max,
7 Kişiye Apple iPad Air 256 GB 10.9″ WiFi Tablet – MYFT2TU/A,
7 Kişiye Xiaomi Mi Pro 2 Electric Scooter hediye edilecektir.

Calve Yeni Yıl Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Migros firmasına ait siteden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir