Capacity AVM BMW Çekiliş Kampanyası

Capacity AVM BMW Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Aralık 2018 ile 17 Şubat 2019 tarihleri arasında aynı gün içinde 100 TL ve katları tutarında alışveriş alışveriş yapıp, fiş ya da faturaları AVM içerisinde bulunan kampanya katılım noktalarına müracaat ederek çekilişe katılım sağlanabilir. 100 TL’lik her alışveriş 1 çekiliş hakkı verir. Çekiliş sonuçları için buraya tıklayın. 

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2018 model BMW 4.18i Gran Coupe M Sport model otomobil kazanacaktır.

2 şanslı talihli 2018 model BMW 4.18i Gran Coupe model otomobil kazanacaktır.

Toplamda 3 şanslı kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 22 Şubat 2019 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 1 Mart 2019 tarihinde Posta gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Asil talihliler 16 Mart 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 31 Mart 2019 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir. Yatırım İşletmecilik Turizm İnşaat, Empati Reklam Organizasyon, Promosyon Gıda ve Ticaret çalışanları, Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hizmetleri, Ekol Teknik Temizlik Hizmetleri, Capacity AVM içinde bulunan mağaza çalışanları ve sahipleri ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Katılmış ve ödül kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan ürün ya da hizmetin KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer cevabını bulamadığınız farklı sorularınız var ise; çekilişi düzenleyen firma ile iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir