CarrefourSA Adel Sony PS4 Çekiliş Kampanyası

CarrefourSA Adel Sony PS4 Çekiliş Kampanyası kapsamında 19 Ağustos ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında yurt genelinde CarrefourSA marketlerinde, Adal Kalemcilik’e ait Adel markalı ürünlerden tek seferde 30 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak çekilişe katılabilirsiniz. Çekiliş sonuçları açıklandı, https://okampanya.com/carrefoursa-adel-sony-ps4-cekilis-sonucu/ linkinden sonucuna ulaşabilirsiniz.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Kampanya tarihleri arasında yurt genelinde bulunan CarrefourSA marketlerinden, Adel Kalemcilik’e ait Adel markalı ürünlerden tek seferde 30 TL ve katlaru tutarında alışveriş yaparak; Qumpara uygulaması üzerinde isim, soy isim, adres, GSM numarası bilgileri ile birlikte üye olmanın akabinde alışveriş fişinin fotoğrafını çekerek (fişin tamamının görünmesi, fotoğrafın net olması gerekir) yüklemeniz halinde; fiş üzerindeki 30 TL tutarında her Adel ürünü için 1 adet çekiliş hakkı verilmektedir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli Sony Playstation 4 Pro 1 TB oyun konsolu,

100 kişi ise Adel Rafadan Tayfa Orta Boy çanta kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 10 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu 16 Ekim 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

CarrefourSA Adel Sony PS4 Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde fiş aslı ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle alışveriş yaptığınız fişin sorumluluğu talihlilere aittir.
  • Asil talihliler 31 Ekim 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 15 Kasım 2019 tarihine kadar kimlik fotokopisi, iletişim bilgisi ve ikramiye kazanılan fiş ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermelidir. Ayrıca ilgili tarihlere kadar talihlilerin belgeler ile U2 Tanıtım’ın adresine şahsen başvurmaları da bir diğer seçenektir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan asil ve yedek talihliler ikramiye kazanamaz.
  • Adel Kalemcilik, CarrefourSA, U2 Tanıtım ve Nobium Bilgi Teknolojileri çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • KDV ve ÖTV dışında yer alan tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
  • Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir