CarrefourSA – Ariel – Alo Samsung Galaxy Note 9 Çekiliş Kampanyası

CarrefourSA – Ariel – Alo Samsung Galaxy Note 9 Çekiliş Kampanyası kapsamında 30 Kasım 2018 tarihine kadar CarrefourSA marketlerinden Ariel ya da Alo ürünlerinden birlikte ya da ayrı ayrı olarak tek seferde 50 TL ve katları tutarında satın alan kişilere fiş ibrazı karşılığında müşteri hizmetleri ya da kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartında bulunan şifreyi www.pgkampanyalari.com sitesi üzerinde yer alan ilgili alana şifre, ad, soyad, GSM numarası ve adres bilgileriniz ile birlikte bir çekiliş hakkı verilecektir. Çekilişin sonuçları açıklandı. Sonuçlara ulaşmak için buraya tıklayın: 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 7 Aralık 2018 tarihinde, saat 10:00’da noter huzurunda ve halka açık bir şekilde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetlerinin toplantı salonunda gerçekleştirilecektir. İlgili adres: Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 Zincirlikuyu/İstanbul şeklindedir.

Çekiliş sonucunda tam 25 kişi 7,200 TL değerindeki Samsung Galaxy Note 9 128GB ürününü kazanacaklardır. Hat ve kart dahil değildir. Kazanan talihliler 12 Aralık 2018 tarihinde Akşam gazetesinde ve sitemizden (www.okampanya.com) ilan edilecektir. Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıdadır;

Kampanya katılımında şifre, ad, soyad bilgilerinden birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı kazanamazsınız. İkramiye teslimi sırasında fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur. Bu nedenle saklamanız önemlidir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımcının adresi doğru değil ya da eksik ise gazetede yapılacak olan ilan tebliğ için yeterlidir. P&G çalışanları, organizasyon firmasının çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve ikramiye kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Ayrıca ikramiye kapsamında KDV ve ÖTV hariç diğer vergi ve yükümlülükler talihliye aittir. Diğer tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir