istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

CarrefourSa Doğu Ekspresi Çekiliş Kampanyası

CarrefourSa Doğu Ekspresi Çekiliş Kampanyası kapsamında 20 Kasım 2019 tarihine kadar yurt genelinde tüm CarrefourSA mağazalarından Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesine ait Finish, Vanish, Calgon, Cilit Bang, Marc, Air Wick ve Woolite markalı ürünlerden yapacağınız tek seferde 60 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; Qumpara uygulaması üzerinden fiş fotoğrafının gönderilmesini sağlayan bireysel müşteriler 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Fişin tamamının görünüp, net olması gereklidir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/carrefoursa-dogu-ekspresi-cekilis-sonucu/ linkinde yayınlandı…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli çift kişilik Doğu Ekspresi Seyahati kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 29 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 5 Aralık 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

CarrefourSa Doğu Ekspresi Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş aslının ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Asil talihliler 20 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 4 Ocak 2020 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan fiş ile info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri ya da U2 Tanıtım’a belgeler ile şahsen başvurmaları gereklidir. İlgili tarihleri kaçıran talihliler ikramiye kazanamaz.
  • Çekilişe Reckit Benkiser Temizlik, CarrefourSa, U2 Tanıtım Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ikramiyesi teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Qumpara uygulaması üzerinden ya da U2 Tanıtım Hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir