CarrefourSA Xiaomi Robot Süpürge Çekilişi

CarrefourSA Xiaomi Robot Süpürge Çekilişi kapsamında Xiaomi mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

CarrefourSA Xiaomi Robot Süpürge Çekilişi kapsamında 27 Kasım 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan CarrefourSA Mağazaları üzerinden, carrefoursa.com.tr sitesi üzerinden ya da CarrefourSA Online Market uygulamasından CarrefourSA Kart kullanarak yapacağınız Nestle Türkiye Gıda firmasına ait SMA Optipro 3 ürünlerinden tek seferde 110 TL ve katları tutarında alışveriş yapan CarrefourSA Kart sahipleri kayıtlı olan telefon numaraları üzerinden tüm operatörlerden ÇEKİLİŞ yazıp, 4604’e ücretsiz SMS göndererek çekilişe katılım onayı verebilirsiniz. Kart numarası, GSM numarası, ad, soyad, bilgileri eksik ya da kayıtlı olmayan Carrefoursa kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmez. Unutmadan her 110 TL’lilk alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 talihli Xiaomi Robot Süpürge ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 16 Aralık 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 21 Aralık 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

CarrefourSA Xiaomi Robot Süpürge Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

Kampanyaya Carrefoursa kart sahibi müşteriler katılabilmektedir.

Kart numarası, telefon numarası, ad, soyad bilgileri eksik ya da kayıtlı olmayan Carrefoursa kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

1 kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara CarrefourSA firmasının sitesi üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz. katipsitesi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir