Cepa AVM Audi Q2 Çekiliş Kampanyası

Cepa AVM Audi Q2 Çekiliş Kampanyası kapsamında 16 Şubat 2020 tarihine kadar Ankara’da bulunan Cepa AVM içinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde toplamda 200 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; kampanya danışma noktasına gidip ve fiş / fatura / e-arşiv faturalarını onaylatan kişilere üzerinde çekiliş katılım numarası, isim, soy isim, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 200 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/cepa-avm-audi-q2-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli Audi Q2 araba kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 29 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 2 Mart 2020 tarihinde Star Gazetesinde ve  sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Cepa AVM Audi Q2 Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Çekilişe Cepa Kart üyesi olarak kayıtlı müşteriler katılabilir.
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura alındı belgesi / makbuzu ve bilgisayar çıktılarının ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Kamu kurum ve kuruluşları, 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesinden ya da AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir