Cepa Avm Jeep Compass Çekilişi

Cepa Avm Jeep Compass Çekilişi kapsamında 1 şanslı talihli JEEP otomobile kavuşacak. Belki o talihli siz olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızdadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

7 Mart 2021 tarihine kadar Ankara ilinde yer alan CEPA AVM içindeki tüm mağazalardan, kioks ve stantlardan, aynı gün içinde toplamda 200 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; kampanya danışma standı üzerinden ya da internet sitesinden kayıt olan CEPAKARt üyeleri, elektronik veri giriş bankolarından fiş / faturalarını onaylatan müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, gsm numarası, adres, kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 200 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Jeep Compass otomobil ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 20 Mart 2021 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 22 Mart 2021 tarihinde Akşam Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Cepa Avm Jeep Compass Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / alındı belgesi / makbuz ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylara AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarından ya da CEPA AVM’nin resmi WEB Sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz. katipsitesi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir