CepteTEB Gittigidiyor Kampanyası

CepteTEB Gittigidiyor Kampanyası kapsamında CepteTEB kartınız ile Gittigidiyor.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde %20 avantajınız var! Peki nasıl var, hemen aşağıda açıklıyoruz.

Öncelikle kampanyadan yararlanabilmek için; banka kartınıza bağlı ana hesabınız CepteTEB hesap olmalıdır. CepteTEB Hesabınız ana hesap olduğu banka kartınız ile GittiGidiyor.com üzerinden vereceğiniz siparişlerde %20 iade tutar alırsınız. Kampanya süresi oldukça uzun, 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. GittiGidiyor üzerinden yaptığınız harcama sonraki ayın 16’sında iade olarak hesabınıza yatacaktır. Aylık olarak maksimum 30 TL iade tutar alabilirsiniz. Kampanya süresi boyunca da bu limit 100 TL olmaktadır.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca CepteTEB ve GittiGidiyor kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Bir sorun yaşamanız halinde firmaların müşteri hizmetleri ile görüşerek sorunun çözümü konusunda destek alabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir