CepteTEB Kitapyurdu Kampanyası

CepteTEB Kitapyurdu Kampanyası kapsamında kitapyurdu WEB sitesinden ve mobil uygulamasından yapacağınız 50 TL ve üzeri ilk alışverişe 25 TL indirim var! Kampanya ile ilgili olarak detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan CepteTEB aboneleri yararlanabilir ve 31 Mart 2019 tarihine kadar devam etmektedir. Kitapyurdu’nda CepteTEB ile tek seferde yapılacak en az 50 TL’lik alışverişe istinaden yine Kitapyurdu’nda 2. alışverişinize özel 25 TL indirim kazanabilir.

İlk alışverişi teslim aldıktan sonra CepteTEB müşterilerine SMS ve mail ile bildirim gelecektir. Bu bildirimden sonra 10 gün içinde yapılacak 25 TL üzeri ikinci alışverişin ödemesini yine CepteTEB ile yapan müşteriler 25 TL indirim kazanacaktır. Sipariş anında Kitapyurdu bu indirimi sağlayacak ve indirim sağlanmış halde ödemeyi yapacaksınız.

Kampanyadan aylık en fazla 25 TL indirimden yararlanabilir, en fazla ise 50 TL indirim kazanabilmektedir. Kampanya müşteri bazındadır. Her ay ilk 3000 müşteri kampanyadan yararlanabilir. BKM Express ve sanal kart kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

TEB ve Kitapyurdu kampanya haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. CepteTEB Kitapyurdu Kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayınız. İlgili link üzerinde TEB’in kampanya sayfasına yönlendirme yapılmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir