Cevahir AVM iPhone 11 Çekilişi

Cevahir AVM iPhone 11 Çekilişi kapsamında 31 Aralık 2019 tarihine kadar İstanbul, Şişli’de bulunan Cevahir AVM içerisinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 250 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp, fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile birlikte kampanya danışma noktasına gidip ve belgeleri ibraz eden kişiler çekilişe katılabilir. Ardından katılımcıya; üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, telefon, adres gibi kişisel bilgilerin yer aldığı ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 250 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı vermektedir. İşte çekiliş ile ilgili diğer detaylar… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/cevahir-avm-iphone-11-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

15 şanslı talihli iPhone 11 Pro 64GB telefon ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 29 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 1 Şubat 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Cevahir AVM iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

ST Martins Şişli Gayrimenkul, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları, Cevahir AVM içindeki mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir