Cheetos Trendyol Kampanyası

Cheetos Trendyol Kampanyası kapsamında 31 Temmuz 2019 tarihine kadar 1 TL değerinde promosyonlu Cheetos ürünlerinden satın aldığınızda ürün paketlerinin içinden çıkabilecek ürün çıkartmalarının arkasında yer alan şifreyi; ad, soyad, e-posta ve GSM numaranız ile birlikte cheetos.com.tr sitesi üzerinden ilgili alana eksiksiz olarak giren kullanıcılar Trendyol.com sitesinde kullanılabilecek 25 TL, 50 TL ya da 75 TL tutarlarında indirim kuponu kazanma şansı elde edilebilecektir. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Her şifrede ödül bulunmuyor…

Her şifrede ödül yer almamaktadır. Her gönderilen şifre için 1 adet katılım hakkı verilmektedir. Katılımcıların kampanyadan ödül kazanması halinde Trendyol’da kullanılabilecek indirim kodu ve indirim tutarı anında cheetos.com.tr üzerinde karşınıza çıkacaktır…

Kaç kez ödül kazanabilirim? 

Kampanya süresince kullanıcılar maksimum 2 hediye çeki kazanabilir.

Cheetos Trendyol Kampanyası ile ilgili detaylar nelerdir? 

Alınan her kod bir kez kullanılabilmektedir. Kampanyanın sona erdiği 31 Temmuz 2019 tarihine kadar alınan kodlar geçerliliğini korur. Bu tarihten sonra ise kullanılmayan kodlar iptal olur. Ayrıca alınan indirim kodları Trendyol sitesinde yer alan altın ve cep telefonu butikleri haricinde diğer tüm butiklerde geçerli olmaktadır.

Kampanya Trendyol’un diğer indirim ve promosyonları ile birleştirilemez. Kargo ücreti ve vade farkı ücretleri haricinde kalan kısım indirime dahildir. Eğer siparişinizi indirim kodunuz ile birlikte yaparsanız ve siparişinizin iptalini sağlarsanız; indirim kodunun iadesi yapılamaz. Yeniden kullanımı ise mümkün değildir.

Önemli Not: Cheetos paketlerinin içerisinden çıkan çıkartmalar 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. O nedenle dikkat edilmesi gerekmektedir.

Trendyol ve Frito Lay firmaları kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere cheetos.com.tr linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüketici hattı ile telefon üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Telefon numarası 0800 291 10 11 ve 0216 651 54 54 şeklindedir.

Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com linki üzerinden ana sayfamıza yönlendirileceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir