Cimri.com iPhone X Çekiliş Kampanyası

Cimri.com iPhone X Çekiliş Kampanyası ile Cimri.com iPhone X veriyor! Hemde çekilişe katılmak ücretsizdir. Peki çekilişe katılmak için ne yapmalıyım mı diyorsunuz; hemen açıklayalım. 14 Ekim 2018 tarihine, saat 23:59’a kadar Cimri.com’un sitesinde yer alan formdaki bilgileri doldurup, (ad-soyad, adres, telefon, e-posta, doğum tarihi) sonraki sayfada yer alan “meslek ve internetten alışveriş yapıyor musunuz?” sorularının yer aldığı mini anketi doldurarak çekilişe ücretsiz katılabiliyorsunuz. Cimri.com‘un telefon, çağrı merkezi, faks, e-posta ve SMS yolu ile bilgilendirme, reklam ve pazarlama amacı ile gönderilen her türlü ticari iletinin gönderilmesine izin vermeniz de gerekmektedir.

Çekiliş 23 Ekim 2018 tarihinde Hedef Çekiliş Organizasyon toplantı salonunda Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Zincirlikuyu/İstanbul adresinde saat 10:30’da noter huzurunda ve halka açık şekilde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda 1 talihli iPhone X 64 GB ürününü sahibi olacaktır. Kazanan talihliler 26.10.2018 tarihinde Birgün Gazetesinden ve okampanya.com üzerinden açıklanacaktır.

Kişinin ikramiye kazanması halinde adres bilgileri bilinmiyor ise gazeteye verilmiş olan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Cimri.com çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılsalar ve kazanmış olsalar bile ikramiyeler verilmez. KDV ve ÖTV haricinde bulunan yasal yükümlülükler talihliye aittir. Daha detaylı bilgiye Cimri.com müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. Ve son olarak; Çekilişe katılabilmek için buraya tıklayın.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
OkanSERKAN Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
SERKAN
Ziyaretçi
SERKAN

SONUÇLANDIMI ACABA