Cinemaximum 60 yaş üzerine indirim

Cinemaximum 60 yaş üzerine indirim kampanyası başladı! 60 yaş üzeri sinemaseverler Cinemaximum sinemalarında %40’a varan indirimden faydalanabiliyor. İşte kampanyaya dair diğer detaylar…

Bu kampanya her sinemada geçerli mi?

Kampanya sadece 2D ve 3D filmlerde geçerlidir. Diğer seçenekler olan IMAX, IMAX 3D, 4DX 3D, MPX, D-Box, ScreenX, Gold Class, SweetBox, Tempur, Skybox, Sky Auditorium, VIP, Starium salonlarında geçerli değildir.

Hangi saatlerde kampanya geçerlidir?

Hafta içi saat 16:00, hafta sonu ise 14:00’a kadar olan seanslarda geçerlidir. 16:00 ve 14:00 seansları kampanyaya dahil değildir. Ayrıca bu kampanya resmi ve dini tatillerde saat 14:00’a kadar olan seanslarda geçerli olamktadır.

Kampanyaya dair diğer detaylar?

Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerini kapsar. Hafta sonu ise Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerini kapsamaktadır. İndirimli biletler Cinemaximum gişelerinden kimlik ibrazı edilerek yapılmaktadır. Mobil uygulama üzerinden ya da kioks üzerinden bilet alınamaz.

Bu kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. CGV Mars Cinema Group kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgilere Cinemaximum sitesi üzerinden ya da Cinemaximum salonlarındaki görevlilerden ulaşabilirsiniz. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylara Cinemaximum sitesinden ya da Cinemaximum sinema görevlilerinden destek alabilirsiniz.

Cinemaximum 60 yaş üzerine indirim başlıklı yazımızı okudunuz. Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir