Cinemaximum öğrenciye indirim

Cinemaximum öğrenciye indirim kampanyası başladı! Kampanya kapsamında öğrencilere %30’a varan indirim var! İşte kampanyaya dair diğer detaylar yazımızda yer alıyor…

Bu kampanya her sinemada geçerli mi?

Öğrenci biletlerinde %30’a varan indirim fırsatı Cinemaximum Atakule harici diğer tüm Cinemaximum sinemalarında geçerli olmaktadır.

Kampanyaya dair diğer detaylar?

Kampanya öğrenci bilet tipinin olduğu tüm formatlarda geçerli olmaktadır. İndirim online alınan biletlerde (WEB sitesi ya da mobil uygulaması) ve gişe üzerinden alınan biletlerde geçerlidir. Ayrıca indirimden yararlanabilmek için öğrenci kimliğinin ibraz edilmesi zorunlu olmaktadır.

Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylara Cinemaximum sitesinden ya da Cinemaximum sinema görevlilerinden destek alabilirsiniz. Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir