Cinetech Maldivler Tatili Çekilişi

Cinetech Maldivler Tatili Çekilişi kapsamında 15 Mayıs 2020 tarihine kadar İstanbul’da bulunan Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım ve Yönetim markasına ait Mall Of İstanbul AVM Cinetech, Torium AVM Cinetech, Torun Center Cinetech, Bursa’da yer alan Korupark AVM Cinetech ve Zafer Plaza AVM Cinetech ve Antalya’da bulunan Mall Of Antalya AVM Cinetech, Kütahya’da bulunan Sera Kütahya AVM Cinetech içindeki tüm Cinetech sinemalarında kampanya kapsamında 1 adet Kova Patlamış Mısır Menüsü alan ve Çek Kazan uygulaması üzerinden Cinetech kampanyasının içine girerek; alışveriş fişini ya da faturasının fotoğrafını net bir şekilde çekip sisteme yükleyen bireysel müşteriler, sistem kontrolünün ardından fişte yer alan her 1 adet Kova patlamış mısır menüsü için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 şanslı talihli 21 bin 500 TL tutarında Maldivler Seyahati,

7 talihli iPhone 11 64GB Akıllı Telefon,

10 talihli Samsung 139 Ekran 4K UHD TV (55RU7105, 55 inç) kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 27 Mayıs 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 29 Mayıs 2020 tarihinde Star Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Cinetech Maldivler Tatili Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş aslının ibrazı zorunlu olmaktadır. O nedenle fotoğrafını gönderdiğiniz tüm fişleri saklamanızı öneririz.
  • 18 yaşından küçük kişiler katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgiler için ise; Çek Kazan uygulaması üzerinden kampanyanın içeriğine girerek ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir