Coca Cola Yeşil Kapaklarda Boş Yok Kampanyası

Coca Cola Yeşil Kapaklarda Boş Yok Kampanyası kapsamında her yeşil kapakta Migros markalı Prinç, Bulgur ya da Makarna Hediye! Bu kampanya 31 Ağustos 2019 tarihine kadar yurt içinde geçerli olmaktadır. İşte kampanya ile ilgili detaylar…

Kampanya Migros mağazalarında yer alan yeşil renkli kapaklarının üzerinde Boş Yok yazan promosyonlu ürünlerde geçerlidir. orijinal tat 1,5 litre, şekersiz 1,75 litre ürünleri kampanyaya dahildir.

  • Yeşil renkli kapakta eğer Migros Makarna Hediye ibaresi var ise hediyeniz; Migros Makarna çeşitleri 500 gr olmak üzere fiyonk, burgu, spagetti, tel şehriye ve arpa şehriye) olmaktadır.
  • Yeşil renkli kapakta eğer Migros Bulgur Hediye ibaresi var ise hediyeniz; Migros Bulgur Çeşitleri 100 gr olmak üzere (pilavlık ya da köftelik) olmaktadır.
  • Yeşil renkli kapakta eğer Migros Pirinç Hediye yazıyor ise hediyeniz; Migros İthal Pilavlık Pirinç 1000 gr olarak sadece bir ürün verilecektir.

20 Ağustos 2019 tarihine kadar promosyonlu yeşil kapağı Migros mağazasına götürerek, kapağın içerisinde yer alan promosyonlu ürünü alabilirsiniz. 20 Ağustos 2019 tarihinden sonra kampanyanın süresi dolacağı için hediyeler verilemeyecektir. O nedenle tarihlere dikkat edilmesi gerekir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Migros ve Coca Cola’nın resmi WEB siteleri üzerinden ulaşabilir ya da firmalar ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir