Colins Jean Fest 2019 Çekiliş Kampanyası

Colins Jean Fest 2019 Çekiliş Kampanyası kapsamında 3 Eylül ile 1 Ekim 2019 tarihleri arasında yurt genelinde Colin’s mağazalarından ve colins.com.tr üzerinden yapılan alışveriş sonrasında kesilen fatura üzerindeki her 69,95 TL ve katları tutarında Jean Pantolon satın alım için bir çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/colins-jean-fest-2019-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli çift kişilik Neversea Festivali Romanya seyahati, (Ödül adet tutarı 10.210 TL’dir.)

10 şanslı talihli Canon EOS M50 Vlogger Kit,

20 şanslı talihli M365 Elektrikli Scooter,

50 şanslı talihli Full Kamp Seti 6 Parça

olmak üzere toplamda 85 kişi ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 9 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu 14 Ekim 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Colins Jean Fest 2019 Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde, ikramiye kazanan faturanın ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu faturaların saklanması, korunması sizlerin görevi olmaktadır. Eğer faturaların ibrazı gerçekleşmez ise; ödül kazanım hakkınız iptal olur.
  • Asil talihlilerin 29 Ekim 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 13 Kasım 2019 tarihine kadar kimlik, ikramiye kazanılan fatura ve iletişim bilgileri ile birlikte info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri ya da Umut Çekiliş adresine belgeleri ile birlikte şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Talihlilerin belirtilen tarihleri kaçırması durumunda ikramiye teslim alamazsınız.
  • 18 yaşından küçükler, her türlü tüzel kişiler ve şirketler, Colin’s mağazaları, Erk Pazarlama ve Umut Çekiliş çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV hariç diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş hakkında tüm detaylı bilgilere (ödül ve tüm detaylar) colins.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir