Cornetto Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Cornetto Mini Cooper Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Temmuz ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında promosyonlu Cornetto ürünlerinden (promosyonlu ürünler aşağıda belirtilmiştir.) satın aldıktan sonra; ürün ambalajı içerisinde yer alan katılım kodunu, site üzerinde yer alan formu eksiksiz doldurarak çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/cornetto-mini-cooper-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 3 şanslı talihli 2019 model 5 kapı Mini Cooper otomobil kazanacaktır. Her otomobilin değeri 159,747,00 TL’dir. KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere ait olmaktadır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 7 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilin resmi sonucu ise 12 Ekim 2019 tarihinde Hürriyet Gazetesi Cumartesi Ekinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Cornetto Mini Cooper Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir?

Çekiliş kapsamında ikramiye kazanmanız halinde şifreli ürün ambalajı ibraz etmeniz gerekmektedir. O nedenle şifresini gönderdiğiniz her ambalajı saklamanız önemlidir.
Asil talihliler 27 Ekim 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 11 Kasım 2019 tarihinde kadar kimlik fotokopisi ve ikramiye kazandıkları okunabilir ürün ambalajı ile birlikte info@u2.com.tr ya da U2 Tanıtım’ın adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlerin geçmesi durumunda ikramiye kazanılamaz.

Kampanyaya katılım adedinde sınırlama bulunmamaktadır. Yani istediğiniz kadar ürün satın alarak, çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Bu şekilde de kazanma şansını arttırmış olursunuz. Çekilişe Unilever, U2 Tanıtım, Narkoz İletişim ve 18 yaşından küçük kişiler katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Promosyonlu ürünler nelerdir? 

Çekilişe dahil olan promosyonlu ürünler: Cornetto Romantik Aşık, Cornetto Gözü Kara Aşık, Cornetto Çılgın Aşık, Cornetto Disc Oreo, Cornetto Disc Toblerone, Cornetto Disc Vanilya Karamel, Cornetto Disc Antep Fıstık-Çikolata, Cornetto Classico Karadut-Kaymak, Cornetto Classico Çikolata, Cornetto Classico Kaymak şeklinde olmaktadır. İlgili ürünlerden satın alarak, ürün ambalajı içinde bulunan katılım kodunu; ad, soyad, GSM ve adres bilgileriniz ile birlikte cornettocekilis.com sitesine girerek çekilişe katılabilirsiniz.
Şifre, ad ya da soyad gibi bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmez.

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 4 Kişi oy verdi Ortalama puan: 4,00.

Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir