Cornetto Mini Cooper Çekiliş Sonucu

Cornetto Mini Cooper Çekiliş Sonucu 7 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise 12 Ekim 2019 tarihinde Hürriyet Gazetesi Cumartesi Ekinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar yazımızda…

5 Kapılı Mini Cooper Kazanan Asil Talihliler

Fatma Namlı / Ankara

Atakan Uzun / Trabzon

Erdal Kılıç / Bursa

5 Kapılı Mini Cooper Kazanan Yedek Talihliler

Nermin Sancaklı / Sakarya

Hüseyin Altun / Kocaeli

Sevdanur Karataş / Bursa

Cornetto Mini Cooper Çekiliş Sonucu ile ilgili diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde; ikramiye kazanmış olan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunlu olmaktadır. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması ve korunması sizlerin sorumluluğunda olmaktadır.
  • Asil talihliler 27 Ekim 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 11 Kasım 2019 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve ikramiye kazandıkları okunabilir olan şifreli ürün ambalajı ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr ya da U2 Tanıtım’ın adresine ilgili belgeler ile şahsen başvurmaları gerekmektedir. Aksi halde ödül kazanamazlar.
  • Unilever, U2 Tanıtım, Narkoz İletişim çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ödülü teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylara Cornettocekilis.com ya da 444 25 19 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir