Cornetto Mini Cooper Çekilişi 2020

Cornetto Mini Cooper Çekilişi 2020 kapsmaında 5 kapı Mini Cooper otomobil sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Çekiliş kapsamında 30 Eylül 2020 tarihine kadar yurt genelinde satış noktalarından promosyonlu Cornetto ürünlerinden (promosyonlu ürün bilgileri aşağıda yer alan detay kısmında bulunmaktadır.) satın alıp; ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini; https://cornettocekilis.com/ sitesine girip; site üzerindeki sizden talep edilen diğer bilgileri girerek çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Mini Cooper 5 kapı Pure Paket 2020 Model Otomobil ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 7 Ekim 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek çekiliş ile belirlenecektir. Çekilişin sonucu ise 10 Ekim 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Cornetto Mini Cooper Çekilişi 2020 kapsamında diğer detaylar?

Promosyonlu ürünler: Cornetto Romantik, Cornetto Oreo, Cornetto Milka, Cornetto Disc Vanilya Karamel, Cornetto Disc Antep Fıstık Çikolata, Cornetto Classico Çikolata, Cornetto Classico Kaymak, Unicornetto olmaktadır.

İkramiye tesliminde okunabilir şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunlu olmaktadır. Ürün ambalajının okunabilir bir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

Asil talihli en geç 25 Ekim 2020 tarihine kadar, yedek talihli ise en geç 9 Kasım 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ve iletişim bilgisi ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail gönderebilir ya da U2 Tanıtım firmasına ilgili bilgiler ile şahsen başvuruda bulunabilir.

Uniliver, U2 Tanıtım ve Narkoz İletişim çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül dahi kazansa; ödülü verilmez.

KDV ve ÖTV dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylı bilgiler için CornettoCekilis.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Pinterest Video İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir