Cornetto Mini Cooper Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak?

Cornetto Mini Cooper Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak? sorusu çekilişe katılan kullanıcıların aklından geçmeye başladı. Çünkü çekiliş sonucunda 3 şanslı talihli 2019 model 5 kapı Mini Cooper otomobil kazanacaktır. Her otomobilin değeri 159,747,00 TL’dir. Herkesin hayalinde olan bu arabayı, kimileri kullanarak keyfini çıkarmak isterken; kimileri de arabayı satıp parasını almak istiyor. Kişiden kişiye hayaller ve istekler değişiyor. Yüzlerce, binlerce kişi kampanyaya katılım sağlamakta ancak en şanslı kişiler bu ödülleri kazanabilecek. Çekilişin sonuçları https://okampanya.com/cornetto-mini-cooper-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır…

Çekiliş Ekim’de yapılıyor…

Dört bir tarafta reklamlarını gördüğümüz “Cornetto Mini Cooper Çekiliş Kampanyası” 7 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır.

Çekiliş sonuçlarını ne zaman öğreneceğim? 

Çekilişin resmi sonucu 12 Ekim 2019 tarihinde Hürriyet Gazetesi Cumartesi Ekinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Cornetto Mini Cooper Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak? başlıklı yazımızı okudunuz. Bu çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylara https://okampanya.com/cornetto-mini-cooper-cekilis-kampanyasi/linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ziyaretçilerimize bol şans diliyoruz. Umarız ki sitemizin ziyaretçilerinden birileri çekiliş sonucunda ödül kazanabilir…

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, promosyonlar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir