Damat Bayıldı yarışma programı için başvuru nasıl yapılır?

Damat Bayıldı yarışma programı Show TV kanalının yeni yarışma programlarından birisi. Programın sunucu koltuğunda son zamanların başarılı ismi; kendisini Yemekteyiz programlarından da tanıyabileceğiniz Onur Büyüktopçu yer alıyor. Fakat beklenildiği gibi TV8 ekranlarında değil, Show TV’de yayınlanacaktır. Bu yazımız içerisinde Damat Bayıldı yarışma programı için başvuru nasıl yapılır? sorusunun yanıtlarını vereceğiz. Aynı zamanda da programın işleyişi hakkında açıklanan bilgileri paylaşacağız. İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Damat Bayıldı yarışma programı nedir? 

Damat Bayıldı, Show TV’nin; gündüz kuşağında en çok izlenmeye aday yeni yarışma programıdır. Onur Büyüktopçu’nun harika sunumu ile ekrana gelecek olan programda ünlü sunucu yemekler yapılırken sorduğu sorular ile yarışmalara ter döktürürken aynı zamanda aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak. Adaletsiz puan veren yarışmacılar için korkulu rüya olan Onur Büyüktopçu, yarışmada vereceği puanlar ile adaletin temsilcisi olacak.

Yarışmada kaynanalar mı yoksa gelinler mi kazanacak? Damatlar ise eşlerinin mi yoksa annelerinin mi yemeklerini sevecek? İsmini buradan alan yarışma programı Damat Bayıldı’da tempo düşmeyecek ve bu çekişme kimi zaman gergin bir hale varırken; kimi zaman da ekran başındakileri güldürebilecek.

Yarışmanın tanıtımı için hazırlanan video ve başvuru bilgileri hemen aşağıda yer alıyor…

Damat Bayıldı yarışma programına nereden başvurabilirim? 

Damat Bayıldı yarışma programına katılım sağlamak isteyen damatlar ya da damat adayları buradaki link üzerinde yer alan form üzerinden taleplerini iletebilir. Başvuru sonucunda olumlu bulunan adaylar, yarışmaya katılmak için hak kazanmadan önce; yüz yüze mülakata davet ediliyor. Bu şekilde hem mülakat hem de doldurduğunuz form üzerindeki bilgiler seçilmeniz için önem arz edecektir.

Ayrıca Damat Bayıldı programına WhatsApp üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 0531 512 72 72  numaralı telefon üzerinden yarışmaya katılmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu şekilde ilgili kişi yarışmaya katılım sağlayabilmeniz adına sizi yönlendirecektir.

Damat Bayıldı yarışma programı için başvuru nasıl yapılır? başlıklı yazımızı okudunuz. Daha detaylı bilgilere başvuru sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemiz içerisinde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir