Derby BMW E36 Çekiliş Kampanyası

Derby BMW E36 Çekiliş Kampanyası kapsamında 12 Şubat 2020 tarihine kadar yurt genelinde Migros, 5M Migros, MigrosJET, Sanal Market üzerinden yapacağınız Azmüsebat Çelik markasına ait Derby ürünlerinden tek seferde 10 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; Qumpara uygulamasına girerek; isim, soy isim, adres, telefon numarası, e-mail bilgileri ile birlikte üye olmanızın akabinde; Derby kampanyasını seçerek; alışveriş fişini ya da fotoğrafını yükleyip gönderen kişilere çekiliş hakkı verilecektir. Fotoğrafın tamamının görünmesi ve net olması gereklidir. Ayrıca 10 TL’lik her alışveriş 1 adet çekiliş hakkı vermektedir. Çekilişin sonuçları https://okampanya.com/derby-bmw-e36-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli BMW E36 ödülünü kazanacaktır. (95.097,10 TL tutarında ve 1994 model modifiyeli araçtır.)

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 19 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekişin resmi sonucu ise 21 Şubat 2020 tarihinde Milli Gazetede ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Derby BMW E36 Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • 7 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihli ile 22 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihliler ikramiye kazanamaz. Bu tarihlere kadar başvuruların gerçekleşmeleri gereklidir.
  • Azmüsebat Çelik Sanayi, Nobium Bilgi Teknolojileri, Mucize Tanıtım Organizasyon çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere derby.com.tr üzerinden ya da Qumpara uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir