Derby BMW E36 Çekiliş Sonucu

Derby BMW E36 Çekiliş Sonucu noter huzurunda, halka açık yapılan çekiliş ile belirlenmiştir. Çekilişin resmi sonuçları ise 21 Şubat 2020 tarihinde Milli Gazete ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. İlgili tarihte sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar yazımızda!

BMW E36 Otomobil Kazanan Asil Talihli

Bülent Güleç / Amasya

BMW E36 Otomobil Kazanan Yedek Talihli

1- Coşkun Kaplan / Bursa

2- Ozan Gündüz / Aydın

Derby BMW E36 Çekiliş Sonucu kapsamında detayları iletir misiniz? 

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

7 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihli ile 22 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihliler ikramiye kazanamaz. Bu tarihlere kadar başvuruların gerçekleşmeleri gereklidir.

Azmüsebat Çelik Sanayi, Nobium Bilgi Teknolojileri, Mucize Tanıtım Organizasyon çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere derby.com.tr üzerinden ya da Qumpara uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayınız.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir