Derby Golf 7 Çekilişi

Derby Golf 7 Çekilişi kapsamında 2012 model Golf 7 marka modifiyeli otomobil sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

1 Kasım 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan tüm Şok Marketler ve Cepte Şok Sanal Market mağazaları üzerinden; Azmusebat Çelik sanayi ve Ticaret firmasına ait Derby Markalı ürünlerden tek seferde 15 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; Qumpara uygulamasına girip; ad, soyad, adres, GSM numarası, e-posta bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Derby kampanyasının içerisine girerek; alışveriş fişi veya faturasını sisteme yükleyen müşterilere, sistem tarafından kontrol yapıldıuktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2012 model Golf 7 marka modifiyeli otomobil ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 14 Aralık 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 16 Aralık 2020 tarihinde Milli Gazete ve sitemizde yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Derby Golf 7 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Qumpara uygulamasına yüklenecek olan fiş / fatura fotoğrafının tamamının görünür ve anlaşılır olması gereklidir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Qumpara uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir