Dergilik Samsung Galaxy S10 Çekiliş Kampanyası

Dergilik Samsung Galaxy S10 Çekiliş Kampanyası kapsamında 25 Mart ile 25 Nisan 2019 tarihleri arasında Dergilik uygulaması üzerinden ekstra ücret ödeme gerektirmeyen gazete indirme işlemleri için 1 adet çekiliş hakkı, dergi indirme işlemi için de 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Her gün 5 adet gazete indirme işleminden, 5 adet de dergi indirme işleminden çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Yani toplamda gün içerisinde maksimum 10 adet çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz. Kampanya süresince de toplamda 320 çekiliş hakkı etmektedir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 15 şanslı talihli Samsung Galaxy S10 128GB akıllı telefon kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 15 Mayıs 2019 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 17 Mayıs 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylar nelerdir?

1 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ve 16 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihliler ödülleri alma haklarını kaybedeceklerdir. Son ikramiye teslim tarihi 21 Haziran 2019’dur. Turkcell çalışanları, çekilişi düzenleyen Mucize Tanıtım çalışanları, 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan ödüllerin KDV ve ÖTV hariç diğer vergi ve yasal yükümlülükleri talihlilere aittir. Dergilik Samsung Galaxy S10 Çekiliş Kampanyası ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Turkcell’in kampanya sitesine yönlendirileceksiniz. Daha detaylı bilgi için; Turkcell müşteri hizmetleri ile de görüşebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir