Diadermine iPhone 11 Çekilişi

Diadermine iPhone 11 Çekilişi Diadermine iPhone 11 Çekilişi kapsamında iPhone 11 akıllı telefon, Dyson Elektrik Süpürgesi, Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi hediyelerinden birisi sizin olabilir. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/diadermine-iphone-11-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

1 Kasım 2020 tarihine kadar Watsons mağazaları üzerinden ya da watsons.com.tr sitesi üzerinden Türk Henkel Kimya Sanayi firmasına ait Didarmine Lift+ Kırışıklılık Karşıtı Krem (30+Yaş), Diadarmine Lift+ Kırışıklılık Karşıtı Krem (40+ Yaş), Diadarmine Lift+ Kırışıklılık Karşıtı Krem (50+ Yaş) ürünlerinden herhangi birinden satın alarak; Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, GSM numarası, adres bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Diadarmine Çekilişi kampanyasının içine girerek alışveriş fişi veya faturasının fotoğrafını yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından kontrol edilip, onay yapıldıktan sonra fiş ya da fatura üzerinde bulunan her 1 adet ilgili ürün için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli iPhone 11 64 GB Akıllı Telefon,

5 talihli Dyson V11 Absolute Extra Pro Elektrikli Süpürge,

5 talihli ise Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 23 Kasım 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 26 Kasım 2020 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizden yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Diadermine iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

Qumpara uygulamasına yüklenecek olan fotoğrafın tamamının görünür ve net olması gereklidir.

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Qumpara uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir