Dimes iPhone XR Çekilişi

Dimes iPhone XR Çekilişi kapsamında iPhone XR 64 GB akıllı telefon, Oxelo Yetişkin Scooter 5 XL ya da Ring Light Led Telefon Işığı ödüllerinden birini kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

27 Kasım 2020 tarihine kadar yurt genelinde Nobel Pazarlama firmasına ait promosyonlu Dimes Kayısı Nektar 200 ml 6’lı, Dimes Karışık Nektar 200 ml 6’lı, Dimes Şeftali Nektar 200 ml 6’lı, Dimes Vişne İçeceği 200 ml 6’lı, Dimes Ananas İçeceği 200 ml 6’lı, Dimes Şeftali Nektarı 200 ml 9’lu, Dimes Karışık Nektar 200 ml 9’lu ve Dimes Vişne İçeceği 200 ml 9’lu ürünlerinden birini satın alarak; paketin içinde bulunan şifreyi http://www.dimesclub.com/ sitesindeki ilgili alanlara şifre, ad, soyad, adres, telefon e-posta ve doğum tarihi bilgilerini giren katılımcılar için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. İşte çekilişe dair diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli iPhone XR 64 GB Akıllı Cep Telefonu,

50 talihli Oxelo Yetişkin Scooter 5 XL,

50 kişi Ring Light Led Telefon Işığı ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 2 Aralık 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 4 Aralık 2020 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Dimes iPhone XR Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde şifrelerin basılı olduğu ürün paketinin ibrazı zorunlu olmaktadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere dimesclub.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir